19 Temmuz 2024 - Cuma   
Kullanıcı Paneli      İnsan Kaynakları      Hesap Numaraları      Müşteri Destek      Sanal Tur İzmir
ANASAYFA     |     HİZMETLERİMİZ     |     ÜRÜNLERİMİZ     |     REFERANSLARIMIZ    |     PROJELERİMİZ     |     YAZILIMLARIMIZ     |     DUYURULAR     |     HAKKIMIZDA     |     İLETİŞİM
 » TASARIM HİZMETLERİ
WEB TASARIM
BANNER TASARIM
LOGO TASARIM
E-BROŞÜR TASARIM
 » DOMAIN HİZMETLERİ
DOMAIN SORGULAMA
DOMAIN KAYIT
DOMAIN YENİLEME
DOMAIN TRANSFER
 » HOSTING HİZMETLERİ
LINUX HOSTING
WINDOWS HOSTING
BAYİ-RESELLER HOSTING
 » SUNUCU HİZMETLERİ
KİRALIK SUNUCU
VDS-VPS SUNUCU
 » DİĞER HİZMETLER
E-TİCARET
GOOGLE Reklam
Arama Motoru Optimizasyonu
Arama Motorlarına Kayıt
WEB SİTE GÜNCELLEME
İZMİR SANAL TUR ÇEKİMİ

Hazır Sektörel Web Siteleri
Emlak Web Sitesi
Otel Web Sitesi
Alışveriş Sitesi

NAME SERVER ADRESLERİMİZ
LINUX HOSTING
ns1.alanorweb.net
ns2.alanorweb.net
WINDOWS HOSTING
ns1.alanorweb.com
ns2.alanorweb.com

SERVİS ŞARTLARI

"Servis Şartları" ile ilgili değişiklikleri takip etme sorumluluğu kullanıcıya aittir. ALANORWEB servislerinden faydalanmaya devam eden kullanıcılar, bu "Servis Şartları"nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.


ALANORWEB, kendisine yasal mercilerden aksi yönde talep gelmediği sürece, sistemine ulaşan bilgilerin doğruluğunu ve içeriğini kontrol etmemekte ve herhangi bir sansür uygulamamaktadır. Bu nedenden dolayı, kullanıcılar, kendilerine internet kanalı ile ulaşacak bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu kendileri kontrol etmek durumundadırlar. Kullanıcılar, kendileri internet kanalı ile ulaşan bilgilerin içeriğinden ve doğru olmamasından dolayı meydana gelebilecek hiçbir zarardan dolayı ALANORWEB'i sorumlu tutamazlar.

ALANORWEB, kullanıcılarının kendi servisleri kanalı ile gönderdikleri, yayınladıkları bilgileri kontrol ve sansür etmemektedir. Kullanıcılar, ALANORWEB servisleri kullanımı esnasında gerçekleştirecekleri aktivitelerin yasal sonuçlarından dolayı kendileri sorumludurlar.

Aşağıdaki aktivitelerin ALANORWEB servisleri kullanılarak gerçekleştirilmesi kesinlikle yasaktır. ALANORWEB, bu aktiviteleri gerçekleştiren kullanıcılara ait servisleri durdurma, sınırlandırma veya tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

Spam Gönderimi
SPAM, alıcının isteği dışında toplu ve/veya ticari amaç taşıyan mesajların Internet yolu ile gönderimidir. SPAM gönderimi, ALANORWEB'e olan güveni zedelediği gibi, aynı zamanda ALANORWEB sistemlerinde aşırı yüklenmelere sebep olarak, müşterilere sağlanan servislerde aksamalara neden olabilmektedir. ALANORWEB'ten SMTP hizmeti alanlar, SPAM gönderimi yapamazlar. Kendisine ait bir SMTP sunucusu bulunduran kullanıcılar, ALANORWEB'den SMTP hizmeti alsınlar ya da almasınlar, kendi sunucularındaki SMTP hizmetini, SPAM gönderimini kolaylaştıracak şekilde korumasız ve 3. kişi/kurumların kullanımına açık şekilde çalıştıramazlar.

• Fikir ve Sanat Eserlerine Yönelik Suçlar
Kişi ve/veya kurumlara ait copyright, tescilli markalar, servis markaları, ticari sırlar, yazılım korsanlığı ve patent haklarına karşı işlenebilecek ve "Fikir ve Sanat Eserleri Yasası", "Markalar Yasası", "Türk Ticaret Yasası", "Patent Haklarının Korunması Hakkındaki Yasa" kapsamında suç teşkil edecek davranışlar bu kapsamdadır. Ayrıca, kişisel haklara ve özel hayata tecavüz içeren davranışlar.

Genel Ahlaka ve Geleneklere Aykırı Davranış ve Yayınlar
ALANORWEB servislerinin, kamu tarafından kabul görmüş genel ahlak ve geleneklere aykırı davranışları gerçekleştirmek için kullanılması ve/veya buna aracı olunması.

Saldırgan ve Tehditkar Davranışlar
ALANORWEB servislerinin, 3. şahıs ve/veya kurumlara karşı saldırgan ve tehditkar davranışlar içerecek şekilde kullanımı.

Diğer Bilgisayar ve Ağlara Yasadışı Yollarla Yetkisiz Erişim
Başkalarına ait bilgisayar, kullanıcı hesabı veya ağlara yetkisiz veya yasadışı yollarla erişmeye çalışmak ("hacking" veya "hacker" olarak tanımlanan davranışlar) ve sistemlere yasadışı veya yetkisiz şekilde ulaşmayı sağlayacak diğer aktiviteler ("port scan", "stealth scan" v.b. aktiviteler) için kullanılması.

Virüs vb. Zarar Vericilerin Dağıtımı ile İlgili Aktiviteler
Internet virüsleri veya "pinging", "flooding", "mailbombing", "denial of service" gibi, diğer kullanıcıların, ALANORWEB ağını veya buna bağlı diğer ağ, sistem, servis ve/veya cihazı kullanımlarında aksamaya sebep olacak aktiviteler.

Diğer Yasadışı Aktiviteler
Burada belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her türlü aktivite veya ALANORWEB kullanıcılarına, ticari itibarına ve saygınlığına zarar verecek davranışlar.

Yukarıda belirtildiği üzere, ALANORWEB servislerinden faydalanan kullanıcılar, gerçekleştirdikleri aktivitelerin yasal sonuçlarından kendileri sorumludurlar. ALANORWEB, haberdar olduğu zararlı aktivitelerle ilgili bilgi silme, web sitesinin yayınını durdurma, zararlı yayınları bloke edecek uygulamalar kullanma, internet erişimini engelleme gibi önlemleri alma hakkını saklı tutmaktadır.

ALANORWEB, web sitelerindeki ve internet üzerinden iletilen bilgilerin gizliliğine önem vermektedir. Ancak, genel yapısı itibarı ile, internet üzerinden iletilen bilgilerin güvenlik seviyesi normal posta, faks veya sesli telefon görüşmelerinden daha fazla veya eksik değildir. Bu sebeple, ALANORWEB, kullanıcılarının internet üzerinden gönderdikleri ve/veya yayınladıkları bilgilerin mutlak güvenlik seviyesine sahip olmadığının bilinci ile davranmalarını önermektedir. Kullanıcılar, aksi belirtilen durumlar hariç olmak kaydı ile sistem ve bilgi güvenliklerinden kendileri sorumludurlar ve ALANORWEB'i, kendi servislerinin kullanımı esnasında bilgi güvenliğinin sağlanamamasından dolayı sorumlu tutamazlar.

ALANORWEB servislerinin kullanıcılara satışı ve teslimi esnasında, servis özellikleri ile ilgili bilgiler açık şekilde bildirilmektedir. Kullanıcılar, satış esnasında belirtilmeyen özelliklerin ilgili servis kapsamında yer almamasından dolayı ALANORWEB'den hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.

Genel Servis Şartlarını ihlal edici davranışlarda bulunan kullanıcılar, ALANORWEB'in alacağı tedbilerle ilgili olarak bir hak veya zarar tazmini talebinde bulunamazlar.ALANORWEB gerek gördüğü takdirde bu bilgilerde değişiklikler yapma hakkını saklı tutar. Güncel haline her zaman sitemiz üzerinden ulaşılabilir.


IP Adresiniz: 3.235.182.206

.:: DOMAIN SORGULAMA ::.

www.
Domain Fiyatları 
web sitesi olmayana hapis cezası

.:: KAMPANYALAR ::.

.:: DUYURULAR ::.
sanal tur

.: SATIŞ ORTAKLIĞI :.


Satış ortağımız olup satışlardan pay almak istemez misiniz?

Garanti ve İade   |   Hizmet Sözleşmesi   |   Web Tasarım Sözleşmesi   |   Servis Şartları   |   Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik   |   Telif Hakkı ve Lisanslar

Her hakkı saklıdır - Copyright ©2001-2024 Alanor Web Hizmetleri
www.alanorweb.net